Aktuálně

24.08.2018: Letní jógový víkend s živou stravou pro ženy
24.06.2018: Tvarawhový sweet
23.06.2018: Odlehčené raw dezerty s Černá jak noc
14.10.2012: Vitariánský kalendář
11.08.2011: Bedničková služba
09.04.2011: Vitariánská, tedy tepelně nezpracovaná strava
23.04.2010: Sanatorium
27.02.2010: Odšťavňovače Champion Bio
11.08.2006: Lifefood.cz
byla spuštěna webová prezentace Lifefood.cz - stránky o živé stravě s novými produkty, informacemi, recepty a články
26.05.2006: CHT v Praze
Hledáte-li v Praze CHT centrum jedno z mála je na adrese: Lázně Cherubín, Školská 36, Praha 1 a tel. čísle:774669921. Paní Vendula už CHT nedělá.

Raw is fun!

David Wolfe

Vydáno dne 07. 12. 2003 (15667 přečtení)

David Wolfe je autorem best selleru THE SUNFOOD DIET SUCCESS SYSTEM. Je považován za světovou autoritu vitariánství – raw foodismu. Je také autorem další výborné knihy EATING FOR BEAUTY a spoluautorem knihy NATURE’S FIRST LAW. Podílel se na vydávání jednoho z prvních vitarianských časopisů Just Eat An Apple.
David je prostřední syn dvou doktorů a má značné znalosti a zkušenosti, které mu dávají jedinečný pohled na zdraví v celém svém významu. Vystudoval několik univerzit a institucí jako například Oxfordská Univerzita. Toto završil kvalifikací jako soudní doktor na univerzitě v San Diegu.

David Wolfe každoročně pořádá kolem osmdesáti přednášek a seminářů o zdraví na mnoha místech po celém světě. Dále pořádá minimálně pět několikadenních vzdělávacích setkání které se zabývají ve své podstatě zdravím, léčením a ozdravováním jak těla tak i mysli. Tyto nevšední retreaty se uskutečňují na velice rozmanitých místech jako na Maui – Hawai, Costa Rica, California a dalších.

V Americe, UK, Německu, Francii, Itálii a dokonce I v Rusku a mnoha dalších částech světa je pokládán za nového “apoštola” tisíciletí v oboru zdraví a vitality jako takové. Dokázal harmonicky sjednotit několik životních filozofií a světoznámých postojů vůči lidskému zdraví a vytvořit specifický styl.
Styl, za pomocí kterého David Wolfe rozšiřuje raw foodismus - vitarianismus mezi nejširší veřejnost je opravdu jedinečný. Manifestuje opravdovost toho o čem hovoří na přednáškách a setkáních. O tom co je opravdu přirozené pro člověka a jaké má možnosti přistupování k okolnímu světu. Není to záležitost „pouhé“ stravy, jde o životní postoj. Ten je v tomto případě dostatečně uvolněný a přitom uvědomělý. David Wolfe je tímto opravdovým příkladem stovkám vitariánů, kteří se sním osobně setkali nebo „jen“ četli jeho knihy. Tento člověk ukazuje kolik pozitivní energie a elánu může člověk získat díky syrové stravě. David Wolfe za pomocí jógy, meditací, přírodních dobrodružství a turistice rozšiřuje pro některé na první pohled docela stereotypní životní styl – vitariánství.

V souvislosti s postavou Davida Wolfa mluvíme o úplně novém pohledu na vitariánství a na přirozenost člověka vůbec.Související linky najdete v naší sekci Odkazy

( Celý článek | Autor: vitarian development team)